Mladá Vožice se nachází v okrese Tábor, na samém severovýchodním okraji Jihočeského kraje. Katastrální území města a jeho 15 místních částí se rozkládá na více než 30 km2. Ve vedení města stojí Mgr. Jaroslav Větrovský, starosta a senátor za volební okrsek č. 17, Táborsko. Místostarostou Města Mladá Vožice je pan Václav Slabý. Pomoc radnice Vožickému vytrvalostnímu běhu je pro nás už zcela zásadní a neodmyslitelná. Díky možnosti využití nově zrekonstruované vožické sportovní haly můžeme návštěvníkům a účastníkům našeho běžeckého závodu nabídnout perfektní zázemí před, i po jejich proběhnutí se po mladovožicku.  Pomoci vožické radnice si velice vážíme, protože i díky kvalitnímu zázemí při vožické běžecké sobotě se k nám do Mladé Vožice amatérští sportovci rádi vrací.

Společnost CZC s.r.o. působí v České republice od roku 2001. Firma má širokou působnost v mnoha oblastech podnikání. Jedním z důležitých odvětví je spolupráce s renomovanou italskou společností Crocco, která se zabývá výrobou zcela revoluční patentované předepnuté stretch fólie. CZC, s.r.o. je výhradním dovozcem těchto stretch fólií pro Českou a Slovenskou republiku. Dále je společnost distributorem obalového materiálu, fólií, plachet, krabic, atp…

Firma CZC s.r.o. rovněž v ČR a SR zastupuje renomovanou společnost RUKO s vysoce kvalitním sortimentem výrobků, zaručenou německou precizností a kvalitou. Naší předností je především možnost nákupu v Kč, tím eliminujeme složitost, zvýšené náklady na dovoz zahraničního zboží a kurzové ztráty pro naše koncové zákazníky.

O firmě RUKO GmbH. RUKO GmbH je německý výrobce přesných nástrojů k vrtání a řeznému obrábění kovů.

Firma DOPRAVNÍ ZNAČENÍ TÁBOR s.r.o. je dodavatel služeb v oblasti dopravního značení s působností především v Středočeské, Českobudějovické a v kraji Vysočina. Součástí strategického záměru je neustálé rozšiřování stávajících a zavádění nových služeb při udržení jejich vysoké kvality. Pro udržení a další rozšíření svých podnikatelských aktivit a zajištění maximální spokojenosti zákazníků musí firma vytvořit podmínky pro naplnění všech požadavků stávajících i budoucích zákazníků.

Jsme obchodní společnost působící v různých oblastech již od roku 2007. Zabýváme se převážně prodejem nástrojů na třískové obrábění kovů, výrobou plastových obalů technologií vakuového tvarování, od roku 2018 jsme distributory březové mízy Hello spring a od roku 2019 spolupracujeme se společností  Kaprona, první nadační a.s. na projektu výpůjčky automobilů CARSIMPLY.

Společnost LBT, s.r.o. je od roku 2018 distributorem březové mízy Hello spring. Tento výtečný dar přírody patří odnepaměti mezi nejlepší přírodní zdroje antioxidantů, vitamínů a minerálů. Více informací získáte na našich  webových stránkách

Společnost LBT, s.r.o. spolupracuje od roku 2019 se společností Kaprona, první nadační a.s. na zcela unikátním a velmi zajímavém projektu dlouhodobé výpůjčky automobilů CARSIMPLY. Rádi Vám objasníme jakékoliv dotazy. Neváhejte nás kontaktovat, M: +420 775 995 650, Luboš Břenda

Společnost IDSC, spol.s.r.o., se zabývá výrobou speciálních produktů pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Hlavní činností je výroba a kompletací plastových komponentů, výrobou vstřikovacích forem z kovů. Sídlo firmy je v Mladé Vožici, pobočka pak v Olomouci. Společnost je také důležitým článkem na trhu práce v Mladé Vožici.

ASTON – služby v ekologii, je moderní společností, zabývající se kompletními a komplexními činnostmi, spojenými s likvidací, využíváním a úpravou veškerých odpadů. Firma vlastní a provozuje zařízení k využívání, odstraňování a úpravě odpadů. Jedná se o deemulgační stanice odpadních vod a speciální odstředivky. Zabývá se odstraněním kapalin, kalů, odpadní vody a většiny tekutých odpadů… Rovněž se zabývá tlakovým čištěním kanalizací a uličních vpustí, kamerovým monitoringem, provádí laboratorní rozbory odpadních vod a odpadů, poskytuj revize jímek, nádrží. Střediska v Praze, Plané nad Lužnicí, Písku a Nýrsku poskytují komplexní služby v odpadovém hospodářství s důrazem na recyklaci, separaci a vytřídění využitelných složek odpadů. Střediska slouží k optimálnímu, efektivnímu a účelnému nakládání s odpady získané sběrem nebo výkupem odpadů od původců odpadů, a to ve vybavených a řádně zabezpečených prostorech bez negativních vlivů na životní prostředí.

Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. vznikla v roce 1994 transformací Jihočeského podniku pro údržbu památek a úspěšně tak navázala na minulost státního podniku, datující se od roku 1964. Už 25 let realizuje svou činnost v oblastech rekonstrukcí a renovací památkových objektů, realizací novostaveb a rekonstrukcí bytové, občanské výstavby a rodinných domů, zateplování budov a ostatních prací ve stavební, truhlářské a zámečnické výrobě.

Vznik spolku mladovožických hasičů se datuje do října, roku 1875. V červenci toho roku totiž postihla městečko živelná pohroma v podobě rozvodněné říčky Blanice, která napáchala rozsáhlé škody. I dnes místní dobrovolní hasiči pomáhají městu a to ve všech odvětvích veřejného života. Nám konkrétně s asistencí v nebezpečných kříženích našich tras s místními komunikacemi. Bezpečnost a zdraví účastníků závodu je pro nás totiž to nejdůležitější….. Až teprve poté se jich můžeme ptát, jak se jim u nás běželo. Naši dobrovolní hasiči už jsou nedílnou součástí vožického běžeckého závodu. Bez jejich pomoci si už závod nedovedeme představit.